Indeks: REK GU NC L

Rękawice nitrylowe rozmiar L

(0)

Rękawice nitrylowe Czarne bez pudrowe. uniwersalne rękawice wykonane z wysokiej jakości nitrylu pasujące na lewą oraz prawą dłoń. Rękawice niesterylne posiadające mankiet rolowany pozwalający na wygodne zakładanie oraz ściąganie rękawiczek. Opakowanie 100 szt

Cena 26,80 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Kielnia sztukatorska kątowa wewnętrzna 60*85 NIERDZEWNA

(0)

Kielnia sztukatorska kątowa wewnętrzna 60*85 NIERDZEWNA Blat kielni wykonany ze stali nierdzewnej Uchwyt kielni drewniany Wygięcie kielni pozwala na szpachlowanie kątów wewnętrznych.

Cena 16,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: TJV10AL

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Tryton 20V Li-ion

(0)

Cena 243,43 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 410

Puszka 60 końcowa

(0)

Zdjęcie poglądowe kolor puszki może się różnić w zależności od serii. Puszki elektryczne stosuje się w celu montażu gniazdek, włączników i innego osprzętu elektrycznego.Puszka podtynkowa O 60, płytkaPrzekrój znamionowy O60mm

Cena 0,50 zł
Więcej
W magazynie

Kielnia sztukatorska 80*100 NIERDZEWNA

(0)

Kielnia sztukatorska 80*100 NIERDZEWNA Drewniany uchwyt Blat kielni nierdzewny Uniwersalna kielnia budowlana

Cena 6,50 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Pędzle

Pędzle

Podkategorie

Aktywne filtry

Indeks: 939

Pędzel angielski 25mm

(0)

Pędzel angielski 25mm to podstawowe narzędzie każdego malarza i nie tylko. Uniwersalne przeznaczone do wielu różnych zadań. To nie jest kolejny najtańszy pędzel, ale sprawdzone narzędzie, które spełnia wymagania jakości. 

Cena 1,73 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 939

Pędzel angielski 36mm

(0)

Pędzel angielski 36mm to podstawowe narzędzie każdego malarza i nie tylko. Uniwersalne przeznaczone do wielu różnych zadań. To nie jest kolejny najtańszy pędzel, ale sprawdzone narzędzie, które spełnia wymagania jakości. 

Cena 2,03 zł
Więcej
W magazynie

Pędzel angielski 50mm

(0)

Pędzel angielski 50mm to podstawowe narzędzie każdego malarza i nie tylko. Uniwersalne przeznaczone do wielu różnych zadań. To nie jest kolejny najtańszy pędzel, ale sprawdzone narzędzie, które spełnia wymagania jakości. 

Cena 2,48 zł
Więcej
W magazynie

Pędzel angielski 63mm

(0)

Pędzel angielski 63mm to podstawowe narzędzie każdego malarza i nie tylko. Uniwersalne przeznaczone do wielu różnych zadań. To nie jest kolejny najtańszy pędzel, ale sprawdzone narzędzie, które spełnia wymagania jakości. 

Cena 3,19 zł
Więcej
W magazynie

Pędzel angielski 76mm

(0)

Pędzel angielski 76mm to podstawowe narzędzie każdego malarza i nie tylko. Uniwersalne przeznaczone do wielu różnych zadań. To nie jest kolejny najtańszy pędzel, ale sprawdzone narzędzie, które spełnia wymagania jakości. 

Cena 3,89 zł
Więcej
W magazynie

Pędzel angielski 90mm

(0)

Pędzel angielski 90mm to podstawowe narzędzie każdego malarza i nie tylko. Uniwersalne przeznaczone do wielu różnych zadań. To nie jest kolejny najtańszy pędzel, ale sprawdzone narzędzie, które spełnia wymagania jakości. 

Cena 4,59 zł
Więcej
W magazynie

Pędzel angielski 102mm

(0)

Pędzel angielski 102 mm to podstawowe narzędzie każdego malarza i nie tylko. Uniwersalne przeznaczone do wielu różnych zadań. To nie jest kolejny najtańszy pędzel, ale sprawdzone narzędzie, które spełnia wymagania jakości. 

Cena 5,19 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku