Indeks: KB 0908

Kielnia sztukatorska kątowa wewnętrzna 60*85 NIERDZEWNA

(0)

2Kielnia sztukatorska kątowa wewnętrzna 60*85 NIERDZEWNA Kubala Blat kielni wykonany ze stali nierdzewnej Uchwyt kielni drewniany Wygięcie kielni pozwala na szpachlowanie kątów wewnętrznych.

Cena 23,20 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Silikon SOUDAL Uniwersalny Bezbarwny 280ml

(0)

Uniwersalny silikon do zastosowań budowlanych. Charakteryzujący się trwała oraz elastyczną spoina po utwardzeniu. Posiada bardzo dobrą przyczepność na różnych powierzchniach: porowatych, nieporowatych.

Cena 25,20 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Szczotka ulicowa 30

E-260-0030

Szczotka ulicowa o szerokości 30 centymetrów. Posiada mocowanie na trzonek o szerokości 24 co daje wiele możliwości jeśli chodzi o długość oradz kształt trzonka. 

Szczotka idealnie nadaje się do zamiatania dużych powierzchni betonowych, brukowych oraz wielu innych. Jej solidne wykonanie umożliwia sprzątanie tak mniejszych jak również i większych zanieczyszczeń.

8,90 zł
Brutto
Ilość

Szczegóły produktu
E-260-0030
10 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: MG-800-0505

Grabie plastikowe do liści małe z mocowaniem CLICK

(0)

Grabie plastikowe do trzonka metalowego  z mocowaniem CLICK. Takie mocowanie umożliwia szybką zmianę narzędzia, a przede wszystkim wygodną zmianę. Daje to również możliwości zaoszczędzenia miejsca na przechowywanie różnych narzędzi z trzonkami. Grabie nie posiadają trzonka w zestawie. Trzonek występuje jako osobny produkt Marka: MCGARDEN

Cena 9,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: MG-800-0502

Grabie plastikowe do liści duże z mocowaniem CLICK

(0)

Grabie plastikowe do liści duże. Duże grabie pozwalają na zagrabienie większej powierzchni. Grabie są mocowane  przez system CLICK takie mocowanie umożliwia szybką zmianę narzędzia, a przede wszystkim wygodną zmianę. Daje to również możliwości zaoszczędzenia miejsca na przechowywanie różnych narzędzi z trzonkami. Grabie nie posiadają trzonka w zestawie....

Cena 13,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: MO-16 CZ

Motyka żyletka oprawiona

(0)

Motyka żyletka  185 mm  z trzonkiem do drobnych prac ogrodowych . Podstawowe narzędzie podczas pielęgnacji ogródka oraz grządki. Mała, lekka oraz wygodna, idealnie nadając się do prac w ogrodzie.

Cena 31,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: MO-10

Motyka sercówka oprawna

(0)

Motyka sercówka oprawiona z drewnianym trzonkiem. Motyka do prac ogrodniczych: siekanie, plewienie oraz inne

Cena 36,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PLA 4*5

Plandeka 50G/M2 4m x 5m

(0)

Plandeka 50g/m2 o wymiarach 4m x 5m Plandeka idealnie sprawdza się do przykrycia przedmiotów tak na zewnątrz jak również wewnątrz. Plandeka sprawdzi się na ogrodzie jak również w rolnictwie czy na budowie. Plandeka została zaopatrzona w aluminiowe oczka na obwodzie, dlatego może równie dobrze posłużyć jako przykrycie przyczepy.

Cena 33,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: MO-12 CZ

Motyka półksiężyc oprawiona duża

(0)

Motyka ze stali hartowanej półksiężyc 230 mm  duży z trzonkiem  

Cena 44,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: E-260-0024

Szczotka ulicowa 24 + kij

(0)

Szczotka ulicowa o szerokości 24 centymetrów oraz kijem. Jest to kompletna szczotka ulicowa idealnie nadająca się do zamiatania kostki brukowej, chodników itp. Szczotka cieszy się dużą popularnością w firmach sprzątających jak również w gospodarstwach domowych.

Cena 13,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: MO-14 CZ

Motyka trapezowa duża oprawiona

(0)

Motyka  trapezowa 190mm oprawiona. Podstawowe narzędzie podczas pielęgnacji ogródka oraz grządki. Mała, lekka oraz wygodna, idealnie nadając się do prac w ogrodzie.

Cena 41,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PLA 5*8 70G

Plandeka 70g/m2 5m x 8m zielona/grafitowa

(0)

Plandeka 70g/m2 o wymiarach 5m x 8m Plandeka idealnie sprawdza się do przykrycia przedmiotów tak na zewnątrz jak również wewnątrz. Plandeka sprawdzi się na ogrodzie jak również w rolnictwie czy na budowie. Plandeka została zaopatrzona w aluminiowe oczka na obwodzie, dlatego może równie dobrze posłużyć jako przykrycie przyczepy.

Cena 73,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: MO-21

Motyka nierdzewna półksiężyc oprawna mała

(0)

Motyka nierdzewna mała w kształcie półksiężyca. Motyka jest oprawiona czyli posiada drewniany trzonek. 

Cena 44,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: MO-07

Motyka radełko małe krótkie

(0)

Małą krótka motyczka zwana inaczej radełkiem. Krótka długość trzonka sprawia iż radełko jest bardzo poręczne. Idealnie sprawdza się jako narzędzie do pracy przy kwiatach, zasiewach czy przy pracy  w ogrodnie.

Cena 21,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: G-200-0450

Szpadel (sztychówka) prosty metalowy trzonek: uchwyt Y plastikowy GROT

(0)

Szpadel ogrodowy oprawiony metalowym trzonkiem z uchwytem w kształcie Y. Uchwyt wykonany z plastiku, natomiast trzonek posiada nakładkę antypoślizgową, która pozwala na wygodniejsza pracę. 

Cena 59,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PLA 5*6

Plandeka 50G/M2 5m x 6M

(0)

Plandeka 50g/m2 o wymiarach 5m x 6m Plandeka idealnie sprawdza się do przykrycia przedmiotów tak na zewnątrz jak również wewnątrz. Plandeka sprawdzi się na ogrodzie jak również w rolnictwie czy na budowie. Plandeka została zaopatrzona w aluminiowe oczka na obwodzie, dlatego może równie dobrze posłużyć jako przykrycie przyczepy.

Cena 47,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: G-200-0460

Łopata piaskowa metalowy trzonek, uchwyt plastikowy Y GROT

(0)

Łopata piaskowa oprawiona w metalowy trzonek Kształt łopaty został dostosowany pod względem efektywnej, a także wygodnej pracy. Trzonek posiada nakładkę antypoślizgową oraz plastikowy uchwyt w kształcie Y

Cena 61,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: MO-22

Motyka nierdzewna półksiężyc oprawna duża

(0)

Motyka nierdzewna duża w kształcie półksiężyca. Motyka jest oprawiona czyli posiada drewniany trzonek. 

Cena 61,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: ST-WP65*105B

Worek polipropylenowy 65*105 Biały

(0)

Worek polipropylenowy biały 65*105 Tkanina polipropylenowa gęsto tkana Przeznaczony do pakowania produktów sypkich: zboża, pasza, itp Często wykorzystywane do transportu warzyw ziemnych jak ziemniaki

Cena 2,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku